Пламен Илиев и Астра допуснаха неприятна загуба

Гостите поведоха в 27-ата минута с гол от дузпа

Астра (Гюргево) допусна неприятна загуба с 0:3 в домакинството си на ФКСБ от 5-ия кръг на шампионския плейоф в Лига 1 на Румъния.

Цял мач за домакините записа българският национал Пламен Илиев, който нямаше особена вина за попаденията, които получи във вратата си.

Гостите поведоха в 27-ата минута с гол от дузпа на Гнохере. В 47-ата минута Денис Ман удвои, след като бе изведен на скорост зад защитата и хладнокръвно преодоля Илиев за 0:2. Третият гол падна само две минути по-късно след бомбен изстрел от воле на Пинтили от около 25 метра.

С тази победа ФКСБ се върна на върха във временното класиране с 41 точки и 2 повече от втория ЧФР Клуж. Астра пък се намира на 5-ото място в таблицата с 23 точки.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)