Стойчо Младенов и Кайсар с първа победа за сезона

Тимът му продължава на 1/4-финал за купата на Казахстан

Кайсар, чийто треньор е Стойчо Младенов, записа първа победа за сезона, като надигра Актобе с 2:0 в осминафинален мач за Купата на Казахстан. Българският специалист, който е подложен на сериозен натиск от страна на феновете след слабия старт на шампионата, успя да изведе своя тим до успеха след голове през първото полувреме на Коробкин и Жангилишбай.

"Бяхме концентрирани от първата до последната минута. Свършихме си работата още преди почивката, вкарахме два гола, а през втората част само доигравахме срещата", коментира Младенов.

Отборът на Ордабасъ, воден от Георги Дерменджиев, също се класира за четвъртфиналите след разгром с 6:0 като гост тима на Киран.

Никола Спасов, който е начело на Кизил-Жар, претърпя поражение с 0:1 при гостуването на Шахтьор Караганди в друга осминафинална среща в турнира.

Селекционерът на Казахстан Станимр Стоилов, който през миналия сезон водеше местния шампион Астана, изгледа мача между Окжетпес и Кайрат (3:5).
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)