Стойчо изведе и Кайсар до първа победа в първенството

Отборите на Дерменджиев и Никола Спасов също бият

Стойчо Младенов изведе Кайсар до първа победа в първенството на Казахстан този сезон. В среща от 8-ия кръг тимът на българския специалист разби с 3:0 като гост Тобол.

Жангулишбай откри резултата в 37-ата минута, а през втората част нови два гола реализираха Нарзилдаев (48) и Матиас Курьор (82).

Ордабаси на Георги Дерменджиев надви с 1:0 у дома Иртиш (Павлодар). Единственият гол в срещата вкара Бочаров в началото на второто полувреме.

Поводи за радост имаше и Никола Спасов. Неговият Кизил Жар победи с 2:1 у дома Акжайк. Григалашвили (32) и Гогуа (36) вкараха за отбора на Адмирала през първото полувреме, а Ерсалимов оформи крайния резултат в добавеното време.

Във временното класиране Ордабаси заема 3-а позиция с 16 точки. Кизил Жар е 8-и със 7 пункта. Кайсар е предпоследен с точка по-малко.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)