Недялков игра цял мач при равенство на Далас

Тимът на българина е на 10-о място в МЛС

Антон Недялков записа цял мач за Далас, който продължава със стабилното си представяне от началото на сезона в МЛС. Тимът на българна направи 1:1 като гост на Лос Анджелис и има само една загуба от старта на кампанията.

Стивън Бейташур откри за домакините още в 10-ата минута, когато беше изведен в наказателното поле и с хубав диагонален удар намери далечния ъгъл. Въпреки че атакуваха по-рядко, футболистите на Далас стигнаха до точката след почивката. Точен беше Макси Урути в 56-ата минута с плътен изстрел по земята.

В самия край на двубоя звездата на Лос Анджелис Карлос Вела се освободи и стреля, но топката излезе в аут.

Далас е на 10-о място във временното класиране на МЛС с 13 точки от 9 мача. Само в Източната конференция тимът на Недялков е 4-и.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)