ЦСКА загря с убедителна победа за Републиканското

Юношите на "армейците" разгромиха със 7:0 Спортист 2009 (Своге)

Юношите на ЦСКА до 15 години завършиха сезона в Югозападната зона на Елитната група с разгромна победа със 7:0 срещу Спортист 2009 (Своге), пишат на официалната си страница армейците. Двубоят се игра на базата в Панчарево.

Армейците, водени от Христо Марашлиев, пропуснаха невероятни възможности за гол преди да излязат напред в резултата 34-та минута, когато точен беше Цветелин Стоичков. Централният защитник Мартин Аврамов удвои от фаул в 39-та минута, Цветомир Цанев направи пренината ни класическа четири по-късно, а в 45-та и 61-та Аврамов отбеляза още два гола и оформи хеттрика си. В 73-та минута Георги Манев се разписа за 6:0, а в 75-та Данаил Стойчев вкара седмия гол в мача.

След края на двубоя делегатът на срещата Георги Славчев връчи купата за второто място в Югозападната зона на тима ни и пожела на възпитаниците на Христо Марашлиев успех по време на Републиканското първенство. Жребият, в който са включени най-добрите 16 отбора от четирите зони на Елитната група до 15 години, ще се тегли на 4 юни (понеделник). На 7 юни (четвъртък) ще се играят първите мачове от 1/8-финалите, а реваншите ще се състоят на 10 юни (неделя).

ЦСКА - Спортист 2009 7:0
Голмайстори: Мартин Аврамов (3), Цветелин Стойчков, Цветомир Цанев, Георги Манев, Данаил Стойчев

Стартов състав: Ивайло Илиев (в), Александър Бучков (к), Мартин Аврамов, Димо Славов, Георги Иванов, Алоай Рамадан, Цветелин Стоичков, Данаил Стойчев, Христо Арсов, Стелиън Георгиев, Цветомир Цанев

Резерви: Константин Касабоков (в), Мартин Сотиров, Цветомир Йорданов, Иван Бакалски, Георги Манев

Старши треньор: Христо Марашлиев

Бабич: Разочаровани сме, заслужавахме равен