Секси съдийки не донесоха успех на Миньор

"Чуковете" допуснаха първа загуба у дома

Миньор записа първа домакинска загуба, след като позволи на Вихрен да го излъже с 2:1. Гостите показаха завидна ефективност и с две контраатаки решиха мача, ръководен от секси съдийското трио в лицето на триото Християна Гутева, Екатерина Маринова и Павлета Рашкова.

На снимката: Християна Гутева

Срещата започна равностойно с леко надмощие на перничани. От своя страна гостите използваха всяко единоборство, за да убиват темпото с искане за лекарска помощ.

В 23-та минута хубава атака отляво завърши с пас на Манолов към Чаворски, но нападателят бе париран миг преди да шутира. Десет минути по-късно Савов нахлу в наказателното поле, но вместо да потърси завършващ удар върна топката назад и сгреши.

На снимката: Екатерина Маринова

Полувремето отиваше към края си, когато изритана напред топка попадна в Милен Златков. Младокът надбяга централните бранители и пусна топката покрай Леонтиев за 0:1.

Павлета Рашкова

На снимката: Павлета Рашкова

В 47-та минути Чаворски стреля от границата на наказателното поле, но Кунчев отрази удара. Малко след това шут на Иво Иванов мина на сантиметри над гредата. Последваха нови спасявания на Кунчев след удари на Иванов и Манолов.

В 64-та минута Миньор имаше основателни претенции за дузпа, но Християна Гутева не посочи бялата точка.

Малко по-късно резервата Абрахам Дрансари изскочи зад защитата и реализира втори гол за Вихрен.
В 82-та минута Манолов върна един гол, изпреварвайки Кунчев, а в самия край Селимински пропусна да се разпише отблизо.

Бабич: Разочаровани сме, заслужавахме равен