Спортист №1 на България до 18 години:

22 септември 2018 23:34

Интер излъга Сампдория в последната минута (ВИДЕО)

Twitter

Интер спечели с 1:0 гостуването на Сампдория на „Луиджи Ферарис” в мач от V кръг на Серия А. Златният гол за „нерадзурите” вкара Брозович дълбоко в добавеното време на втората част. Така тимът на Лучано Спалети направи скок от 16-о на 7-о място във временното класиране с актив от 7 точки. Сампдория е позиция по-нагоре, също със 7 точки, но с по-добра голова разлика.

Срещата започна по-добре за домакините, които успяха да притеснят на няколко пъти отбраната на Интер, но до гол не се стигна. След четвърт час игра „нерадзурите” започнаха да намират своя ритъм, а в 17-ата Наинголан отправи и първия точен удар към противниковата врата.

В края на полувремето Наинголан се разписа, но попадението бе отменено заради засада.

През втората част Интер продължи офанзивата, като опасен удар на Кандрева, в първите минути след почивката, бе спасен с вещина от Адуеро.

В истинска драма се превърнаха последните минути на срещата, когато на два пъти голове на Интер бяха отменени след консултация на съдията със системата VAR, а попадение на домакините н бе зачетено заради засада.

Все пак гостите успяха да грабнат трите точки, след като Марсело Брозович се разписа в 94-ата минута.