Миланов и МОЛ Види се опънаха здраво на Челси

Българинът започна титуляр и получи жълт картон на "Станфорд Бридж"

Челси постигна трудна победа срещу МОЛ Види  с 1:0 в мач от група "L" на Лига Европа, който се игра на "Стамфорд бридж" в Лондон.

Момчетата на Маурисио Сари срещнаха сериозен отпор от българския национал Георги Миланов и съотборниците му. В края на първото полувреме реферът поряза и двата отбора, спестявайки очевидни дузпи.

Алваро Мората направи няколко пропуска, но все вкара двайсетина минути преди края на редовното време след асистенция на Вилиан.

Миланов започва титуляр и остана на терена до 83-ата минута, когато беше заменен от Армин Ходжич. Преди това българинът получи жълт картон.

Така лидерът в групата Челси събра пълен актив от 6 точки, докато Види е на дъното без спечелена точка и без вкаран гол.