Юношеските национали триумфираха над Кипър в контрола

Нашите имаха осезателно превъзходство преди почивката

Юношеският национален отбор на България до 19 години се наложи с 1:0 над връстниците си от Кипър в контролна среща, която се игра в Симитли.

Двата отбора ще се срещнат още един път, но в неделя от 11.00 часа. Контролата е част от подготовката на селекцията на треньора Ангел Стойков преди европейските квалификации през ноември.

Единствения гол вкара в 83-ата минута Валентин Антов от ЦСКА. Мартин Минчев (Черно море) проби от дясно и се освободи много хубаво от персоналния си опонент, след което подаде на Антов и той с чудесен удар прониза вратаря на гостите Савас Николау.

Нашите имаха осезателно превъзходство преди почивката и трябваше да вкарат поне два или три гола, докато гостите от Кипър удариха греда.

Стартов състав на България: Петър Иванов, Виктор Попов, Слави Косов, Тихомир Димитров, Митко Митков, Валентин Антов, Кристиян Добрев, Преслав Боруков, Илия Груев, Доменик Янков, Мартин Минчев (резерви: Дамян Дамянов, Филип Ангелов, Димитър Стефанов, Иван Арсов, Димитър Митев, Мартин Дичев, Иво Димитров, Методи Стефанов, Джошкун Михайлов)
България U15 с реми срещу Косово (ВИДЕО)

Две дузпи и 1:1 в контрола, играна в Прищина

БФС търси усилено футболисти с български корени

До момента сме открили над 20 състезатели, обясни Лъчо Димов

Венци Стефанов: Илиан Илиев ще вдигне националите

Любо първо говори, после мисли

Женският ни национален отбор с драматична загуба от Армения (ВИДЕО)

"Лъвиците" ни допуснаха поражение с 2:3 на "Александър Шаламанов" в София

БРАВО! Девойките на България до 19 г. се класираха сред елита на Европа

Момичетата ни спечелиха безапелационно промоция за Лига А

Радойска очаква мачовете с Румъния да решат първото място

„Имам балансиран отбор“, заяви селекционерът на женския ни тим

Силвия Радойска: Владеехме инициативата

„Търсихме победата през цялото време“, доволна е треньорката на женския национален отбор