ОБЗОР: Нагъл рефер се изгаври с Локо (Сф) в Балчик!

Някой си Красимир Кръстев от Шумен се подигра с един от традиционните клубове на България

Рефер се изгаври с Локомотив (София) при загубата от Черноморец (Балчик) с 0:1 в мач от 16-ия кръг на Втора професионална лига.

Тимът на Георги Иванов стигна до успеха с гол от дузпа на Владислав Мирчев в 77-ата минута.  Мачът се игра на изключително тежък терен, а гостите на два пъти имаха основателни претенции да бъде отсъден наказателен удар и в тяхна полза. Първо в 8-ата минута за фаул срещу Мартин Станкев, а след това и в средата на второто полувреме, когато отново беше извършено нарушение срещу футболист на Локо в наказателното поле на домакините от Черноморец.

Красимир Кръстев от Шумен се подигра с един от традиционните клубове на България, като не зачете и чист гол във вратата на домакините . В края на първото полувреме пък реферът отмени гол на "железничарите". Даниел Васев центрира в наказателното поле към Костадин Хазуров, който опита да отклони, но не успя и топката влетя в мрежата. Красимир Кръстев обаче не зачете попадението заради нарушение срещу вратаря. На повторението се видя, че такова няма.

Успехът помогна на Черноморец да се придвижи до 7-а позиция с 22 точки. Локомотив е 9-и с 19.

Лудогорец II пък спечели с 4:1 срещу Несебър у дома. Така дубълът на шампионите се отдалечи на 7 точки от зоната на изпадащитете. Несебър засега също е в безопасност - 11-и.

За домакините отново се разписа Жуниор Брандао. Това е негово четвърто попадение във Втора лига. Останалите попадения за Лудогорец II реализираха Денислав Александров и Ивайло Климентов, а Ташолов си заби автогол. От Несебър вкара Галин Димов.

Кръгът приключва с мача Черноморец (Балчик) - Локомотив (София), който започва в 17,30 часа..