ОБЗОР: Майнц 05 на косъм от резил, М`Гладбах излъга с малко Леверкузен (РЕПОРТАЖИ)

Вижте всички резултати от изиграните мачове в Бундеслигата

Изиграха се пет от шестте съботни двубои от 18-ия кръг в Бундеслигата. Третият в класирането на Борусия М`Гладбах спечели минимално гостуването си на Байер Леверкузен. „Аспирините” бяха записали пет поредни победи във всички турнири, но днес отстъпиха пред собствена публика. Единственият гол в мача бе дело на Плеа в 37-ата минута.

Доста по-лесна и категорична победа записа Айнтрахт, побеждавайки с 3:1 Франкфурт.

Вердер взе три точки при гостуването си на Хановер, като в герой за тима от Бремен се превърна Рашица, който се отбеляза в 32-ата минута на срещата.

Майнц 05 на път да се изложи, след като водеше с 3:0 на Щутгарт и допусна за две минути два гола, но все пак удържа аванса си и спечели трите точки.

Фортуна пък излъга Аугсбург в последните минути и направи важна крачка към оцеляването си в елита.

Дортмунд спечели дербито на съботния ден, след като победи с минималното 1:0 РБ Лайпциг. Попадението за гостите отбеляза Витсел в 19-ата минута.

Тухел потвърди: Де Лихт и Дайер ще играят

Старши-треньорът на Байерн Мюнхен ще разчита на двамата защитници на "Бернабеу"

Манчестър Юнайтед "счупи" 50-годишен антирекорд

"Червените дяволи" са допуснали 81 гола за 49 мача

Предупредиха английските фенове да бъдат разумни на Евро 2024

Като един от най-критичните мачове се очаква да бъде този между Германия и Шотландия