Торино наказа слаб Интер (ВИДЕО)

Тимът от Милано се превърна в клиент на "биковете"

Торино победи с 1:0 Интер в един от най-интересните мачове от 21-ия кръг на Серия "А".

Единственият гол вкара Армандо Ицо в 35-ата минута. "Нерадзурите" играха слабо, особено след почивката, когато не създадоха нито едно положение пред вратата на съперника.

"Биковете" пък записаха 5-и поредем мач без загуба от Интер, като в 2 от случаите спечелиха. Днешният успех изкачи Торино на 10-то място с 30 точки, съперникът им е трети с 40.

Още в 4-ата минута домакините можеха да поведат, но удар на Лоренцо Де Силвестри с глава беше отразен от Самир Ханданович. Интер отговори секунди по-късно, когато Далберт изведе Лаутаро Мартинес, който обаче изпрати топката в аут.

"Биковете" наносоха своя удар в 35-ата минута. Кристиан Ансалди центрира, Армандо Ицо надскочи Д’Амброзио и с глава простреля  Ханданович - 1:0!

До почивката удар на Марсело Брозович от гостите мина над вратата.

В 62-ата минута Ханданович извади опасе шут Симоне Дзадза. В 69-ата минута резервата Раджа Наинголан отправи изстрел, но над вратата. После и Матое Политано стреля, но и той неточно.

В 83-ата минута Лучано Спалети извади последния си коз от ръкава – Антонио Кандрева, който смени Матиас Весино.  И този ход обаче не помогна на Интер. В 86-ата минута пък Политано получи червен картон.