ЦСКА спечели столичното дерби със Славия

„Червените” юноши се наложиха с гол на Едуард Атанасов

ЦСКА победи Славия с 1:0 като гост в столично дерби от градското първенство на юношите младша Б. Победният гол реализира Едуард Атанасов през второто полувреме, а домакините 45 минути играха с човек по-малко заради директен червен картон.

Момчетата на треньора Христо Марашлиев играха по-добре от своя съперник и заслужено се поздравиха с победата. В 14-ата минута Едуард Атанасов бе изведен сам срещу вратаря на Славия, но в последния момент защитник в бяло блокира удара му. В 35-ата минута след сблъсък в центъра на терена, Динов от състава на домакините ритна без топка Атанасов и главният рефер показа директен червен картон на състезателя.

В 46-ата минута стражът на Славия изби майсторски топката след хубав удар от дистанция на Йордан Марков. В 66-ата минута Едуард Атанасов след добър пробив и прецизен удар вкара победния гол.

ЦСКА:
Николай Петров, Никола Маджаров (Йордан Лозанов), Михаил Шилдаров, Даниел Колев, Иво Маринков, Кристиян Пешов-к, Марио Василев (Костадин Желев), Йордан Марков, Едуард Атанасов (Адриян Йорданов), Методи Наумов (Симеон Орманков), Калоян Стефанов;

Защитник на Левски: Хосе няма граница

Ван дер Каап хвали Кордоба пред "Дейли Рекърд"

Венци хвали Илиан Илиев: Куче е!

Президентът на Славия даде рецептата за успех на националния

Обявиха отбора на сезона в Efbet лига

Двама играчи на Лудогорец с най-добри показатели

Данийл Кондраков може да се завърне обратно в българското първенство

Той спечели Купата на Малта със Слиема, но не е сигурен, че иска да остане в този тим