Вальо Илиев: Вярвам на отбора си

Вальо Илиев: Вярвам на отбора си

Разликата между думи и дела е огромна

Наставникът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев е оптимист преди баража с ЦСКА за Европа. Специалистът подобри значително резултатите на тима през пролетта, а сега предстои и последен двубой за кампанията.

"По никакъв начин не различавам този мач от другите. Във всеки мач се стремим да гоним победата, това ще направим и утре. Уважавам мнението на всеки треньор, включително и на Стамен Белчев. Разликата между думи и дела е огромна. Нека видим на терена кой с кого ще се съобразява.

Поведението на отборите ще бъде ключово. Не търся подводни камъни. Вярвам на отбора си. В България няма с какво да се изненадаме. Желанието за победа и колективът ще са водещи фактори в този двубой", коментира Валентин Илиев на пресконференцията преди мача.

"Дадохме шанс на много млади футболисти и съумяхме да изградим страхотен колектив, водещето е, че сме непримирими и продължаваме да вярваме и да гоним целите си.

Това са мачове, които всеки футболист трябва да чака с нетърпение. В такива мачове трябва да изпитваш удоволствие и наслада, че имаш възможност да ги играеш. Независимо кой в каква форма, важно е кой ще покаже по-добра психика. 

Освен Умарбаев всички други са на разположение. Готови сме за всякакви варианти според развитието на мача", каза още Валентин Илиев.

Ботев Пд почита Христо Ботев

На 6 януари ПФК Ботев Пловдив ще се включи в честванията на 178-годишнината от рождението на клубния патрон - Христо Ботев, съобщиха от футболния клуб.

Националният селекционер: Българският футбол загуби своя патриарх

Селекционерът на българския национален отбор по футбол Александър Димитров нарече днешния ден „тъжен за българския футбол“, но подчерта, че Димитър Пенев, както и Иван Вуцов и Васил Методиев, са дали посоката, в която трябва да се развива играта и треньорската професия у нас.

Емо Костадинов заговори как да се казва стадионът на ЦСКА - Димитър Пенев

Един от героите в Пеневата чета - Емил Костадинов, заяви, че феновете на ЦСКА трябва да решат дали новият стадион в Борисовата градина да носи името на Димитър Пенев.

Бойко Величков: Загубата е огромна

Бойко Величков определи като огромна загуба смъртта на Димитър Пенев не само за ЦСКА, но и за българския футбол.

Петко Маринов: С Пенев си отиде усмивката на спорта

Легендата на българския баскетбол Петко Маринов си спомни за Димитър Пенев – един от най-добрите му приятели в живота.

Спартак Вн почва без Гьоко Хаджиевски

Треньорът на Спартак Варна ще пропусне първата тренировка от зимната подготовка днес от 15 часа на стадион „Локомотив“.