ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Осминафиналните реванши в Лига Европа

Арсенал падна с 1:3 от Рен преди седмица, вижте програмата и резултатите от първите мачове

Тази вечер ще станат ясни всички четвъртфиналисти в настоящото издание на турнира Лига Европа.

Челси и Наполи взеха най-сериозно предимство след първите срещи, печелейки с по 3:0 домакинствата си срещу Динамо Киев и Залцбург, а сега гостуват в реваншите от 19:55 часа.

Голямата изненада преди седмица поднесе френският Рен, който обърна вкъщи до 3:1 английския Арсенал.

От 22:00 часа в Лондон „топчиите“ на Унай Емери ще опитат да заличат пасива си и да продължат участието си на международната сцена.

Посетителите на Novsport.com могат да гледат всички мачове в четвъртък чрез секция „Актуално“ в горния десен ъгъл на сайта, както и посредством посочените по-долу линкове: