Докъде ще стигне Григор Димитров на Уимбълдън?

14 април 2019 16:07 Велизар Антов

Левски победи ЦСКА при 14-годишните

ЦСКА U14 отстъпи пред Левски с 1:3 в мач от XX кръг на Столичното първенство за набор 2004/05.

Срещата се игра на изкуствения терен във ВТУ "Тодор Каблешков", съобщава официалният сайт на „червените“ и допълва:

През първите 15 минути Кристиан Грозданов, Юлиан Илиев и Кристиан Георгиев направиха пропуски за армейците.

Гостите поведоха в 19-та минута. Росен Маринов беше близо до изравняването секунди след това, а в 23-та минута Георги Димитров прехвърли вратаря на сините за 1:1.

Шест по-късно гостите отново поведоха, а до края на първата част Димитров пропусна още една отлична възможност за тима ни.

В 40-та минута резултатът стана 1:3.

Димитров, Георгиев, Грозданов, Спиров и Илиев пропуснаха чудесни възможности пред противниковата врата, а осем минути преди края съдията не отсъди чиста дузпа в наша полза за нарушение срещу Илиев.

В следващия кръг червените гостуват на София Спорт.