Официално: Локо (Пд) разтрогна с Хоркаш

Официално: Локо (Пд) разтрогна с Хоркаш

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Вратарят Динко Хоркаш вече не е част от Локомотив (Пловдив), информираха от футболния клуб.

Двете страни са постигнали договорка за разтрогване на договора по взаимно съгласие, като лично стражът е пожелал да приключи взаимоотношенията си с "черно-белите".

Както е известно, Хоркаш, който бе избран от феновете на "смърфовете" за най-добър футболист на "черно-белите" за 2023 година и спечели и приза за най-добър вратар в българското първенство за миналата година, загуби титулярното си място в състава на Александър Томаш, след като отказа да преподпише своя договор с клуба, изтичащ в края на настоящия сезон.

"ПФК Локомотив благодари на Динко Хоркаш и му пожелава в бъдеще успехи в личен и професионален план", написаха от клуба.

Динко Хоркаш пристигна на "Лаута" през лятото на 2022 година и бързо се превърна в основен играч в състава на "черно-белите". С екипа на Локомотив той записа общо 52 мача във всички турнири, като в 20 от тези срещи не допусна попадение.

Българските футболни клубове обмениха опит с Европейските лиги

Дискусиите преминаха при висок интерес

Меси е на крачка от нов страхотен рекорд

Звездата на световния футбол Лионел Меси никога не е далеч от нови рекорди и постижения, а сега е на прага на още един колосален връх

Медици вече работят по плана за рехабилитация на Сангаре

Нападателят на Левски – Мустафа Сангаре, премина успешна операция на дясното коляно в Евровита.

Илиан Илиев прекроява състава на Черно море

Промените се налагат заради наказанията на Даниел Мартин и Асен Чандъров

Един гол разделя Евертон Бала от исторически връх

Голмайсторът на Левски и efbet Лига - Евертон Бала, е на крачка от интересно постижение в историята на „сините“.

Крушарски за дузпата за Левски: Съдията беше с черни очила, има ми зъб

Собственикът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски коментира пред Gong.bg дузпата, с която неговият тим загуби гостуването си на Левски с 0:1.