Как ще завърши дербито ЦСКА – Левски на първи септември?

15 май 2019 21:44 Николай Георгиев

Николай Киров: Една грешка ни лиши от купата

LAP

Треньорът на Ботев Пловдив Николай Киров коментира загубения финал за Купата на България.

„Двубоят се разви така, че се виждаше, че всичко ще се реши от една грешка. За жалост я направихме ние. През първото полувреме имаше доста брак в подаванията ни, играта ни не вървеше, защото ние сме отбор, чиято сила е в контрола върху топката. Имаше доста напрежение и това най-вероятно доведе до този брак в действията ни. Не можахме ние днес да покажем нашата игра.

Когато не можем да владеем трайно топката, което е нашата сила, нещата не се получават. През втората част подобрихме представянето си, но точно след една наша атака в тяхното наказателно поле последва контра и получихме този гол“, заяви наставникът на Ботев.

„Като цяло се получи равностоен двубой, в който се чакаше грешка на един от двата отбора. Една грешка реши мача. Имахме доста проблеми, особено по десния фланг на защитата през първото полувреме. Затова и на почивката направихме промяна... Просто не трябваше да се допуска тази елементарна грешка в защита“, продължи треньорът на „канарчетата“.

„Тази загуба най-вероятно ще натежи. Загуба на финал от градския съперник е доста тежко, но трябва да намерим начин да излезем от ситуацията", каза още Николай Киров.

...
Изпратено от Анонимен на 16 май 2019 09:49. |
Когато излизахте за умишлени загуби от лецека - всичко ви беше наред. Сега ви се върна тотото!
...
Изпратено от Анонимен на 16 май 2019 08:12. |
Добре се получи, че това поръчково отборче загуби, и то по убедителен начин. Добутаха ги до финала, но поне не им подариха и купата. В този мач вече трябваше да играят само за себе си, а това явно не е достатъчен стимул за тях.
):-
Изпратено от Анонимен на 16 май 2019 08:06. |
Дежа вю ( вече видяно). Киров, Локото ти изигра номера, с който победи ЦСКА. Паркираха автобуса, здрава борба в собственото поле и контраатаки при всяка ваша грешка. Но те си играят цяла година така. Сега защо не казваш , че си знаел как ще играе противника. Ти изгледа ли поне един мач на Локо срещу по-силните отбори? Лесно е да се биеш в гърдите колко си велик когато извозиш по-силните. Е, сега вие бяхте УЖ по-силни, но ви преметнаха.
...
Изпратено от анонимен на 16 май 2019 08:19. |
Е, чак пък паркирали автобуси...
М...ла
Изпратено от Анонимен на 16 май 2019 07:15. |
Ботев пд. - не заслужавахте да игроете на финал и добре, че го загубихте и доставихте радост на по - голямата част от София. Хубав ден за БГ - футбола.
...
Изпратено от Анонимен на 16 май 2019 03:36. |
ЖЪЛТА-ЧЕРНИ ПЕДЕРАСТИ,ДА ВИ ***** МАЙКАТА.
...
Изпратено от Анонимен на 16 май 2019 03:28. |
Пловдив е черно бял,
...
Изпратено от Анонимен на 16 май 2019 03:26. |
Локо ви надигра тотално, браво любовта е черно бяла
Защо ли избрахте сектора на задкулисието?
Изпратено от Анонимен на 16 май 2019 02:50. |
Който ляга на Тумора издържан с държани поръчки...
...
Изпратено от KAVALA на 16 май 2019 00:30. |
Киров, Киров..... никога не си бил по-неадекватен от днес! ЗАМИСЛИ СЕ!!!!!
...
Изпратено от Анонимен на 16 май 2019 00:17. |
Бял, това са жалки оправдсния! Защо отбора не игра? И не беше ли ти човека, кото казвсше че е ваша работа да настроите футболистите за този мач?! Защо изобщо не тръгнахме да се надиграваме, а чакахме? Чакахме какво??? От твоите приказки разбирсм, че сме чакали сами да се бият. Много, много съм разочарован, най-вече от играта ни!
чинчири
Изпратено от Анонимен на 15 май 2019 23:34. |
Посредствен треньор който умее само да ляга на говедата и То ,това ли ти е тактиката бе стратег ?С хванати рефери всеки може ,един по истински мач и се насрахте та ви протече жълтото през гащите ,ибрикчиите от Колежа!
БЪЛГАРИЯ МРАЗИ ПОДХУЕНЦИ!!!
Изпратено от Анонимен на 15 май 2019 22:53. |
ТРЯБВА ДА СИ ТЪПАНАР И ДРОГИРАН ИДИОТ ЗА ДА СИ ПРИВЪРЖЕНИК НА ОТБОР КАТО ЛЕСКИ С ИДОЛ ПИЯНИЦА И УБИЕЦ...СРАМ СТЕ ЗА БЪЛГАРИЯ...ботефъ ИГРАЯТ с подхуенци мафия
Готово путе
Ще уговаряте мачове с ПОДХУЕНЕ...ай честито КУРВИ..с уговорени мачове.ей така се получава като в ПОДХУЕНЕ калъфка
Изпратено от Анонимен на 15 май 2019 22:44. |
Ще уговаряте мачове с ПОДХУЕНЕ...ай честито КУРВИ..с уговорени мачове е така като в ПОДХУЕНЕ