Пирова победи за Торино срещу Лацио (ВИДЕО)

Мачът бе последен и за дългогодишния футболист на Торино Емилиано Морети

Торино спечели с 3:1 домакинството си на Лацио от последния кръг на Серия "А". Успехът на "биковете" обаче беше без никакво значение. Тимът на Валтер Мадзари завърши на седмо място в класирането, но в Лига Евопа ще играе осмия Лацио, който спечелеи Купа на Италия.

Мачът бе последен и за дългогодишния футболист на Торино Емилиано Морети.

През първото полувреме Саша Лукич пропусна добра възможност да изведе Торо напред в резултата.

Всичко по-интересно се случи през второто полувреме. Торино поведе в 51-ата минута, когато Яго Фалке вкара красив гол от воле. Само 120 секунди след това Саша Лукич покачи на 2:0.

В 66-ата минута гостите от Рим намалиха изоставането си с попадение на Чиро Имобиле. Нападателят получи подаване в наказателното подаване от Марко Пароло и стреля през краката на защитник - 2:1.

Десет минути преди края Лоренцо Де Силвестри вкара трети гол за Торо. Бранителят бе на точното място след спасяване на Прото и довкара топката във вратата му.