Литекс разби Спартак (Плевен)

Иван Митрев откри резултата за "оранжевите"

Литекс отнесе с 6:1 Спартак (Плевен) в контролна среща, играна между двата тима. В 21-ата минута нападателят Иван Митрев откри резултата за "оранжевите" - 1:0. По-късно Митрев напусна със сериозна контузия в рамото, като все още не е ясно за колко време ще бъде извън сметките на своя старши треньор. 2:0 направи Тонислав Йорданов в 25-ата минута.

Стрелецът бе точен от дузпа. В 38-ата минута Добромир Бонев покачи на 3:0 за Литекс. След 180 секунди Йорданов забучи нов гол, отново от дузпа.

Вратата на Спартак инкасира пети гол в 49-ата минута - точен шут на Йорданов, който записа хеттрик, а в 63-ата Бонев се разписа за 6:0. Имаше и други положения, които обаче бяха пропуснати от момчетата на Живко Желев, а почетното попадение за футболистите от Плевен мушна Траян Димитров в 81-ата минута.

Бабич: Разочаровани сме, заслужавахме равен