Слован Братислава се издъни в добавеното време в мача със Сутиеска (ВИДЕО)

Двата тима завършиха при резултат 1:1, Божиков игра 90 минути

Отборът на Слован (Братислава) не успя да победи Сутиеска в домакинството си от първия предварителен кръг на Шампионската лига. Срещата приключи при резултат 1:1, като шампионът на Словакия може много да съжалява, че не излезе краен победител. Българинът Васили Божиков започна като титуляр за Слован и остана 90 минути на терена.

Слован имаше надмощие в мача и отправи над 25 удара по посока вратата на съперника, но топката отказваше да порази мрежата до 82-ата минута, когато най-накрая се стигна до гол. Тогава Ерик Даниел получи отличен извеждащ пас в наказателното поле и пусна успоредно на голлинията към Андраж Шпорар, за когото остана единствено да прати кълбото в мрежата за 1:0.

Така домакините вече се виждаха като победители, но в добавеното време на срещата Сутиеска почти от нищото успя да се добере до толкова ценното реми. Това стана с много красив гол на Кояшевич, който бе оставен да стреля от около 30 метра и с прекрасен диагонален удар успя да намери вратата за крайното 1:1.

Така черногорците си тръгват доволни, тъй като постигнаха добър турнирен резултат, който им дава предимство преди реванша. Слован пък ще трябва да търси победа или равенство с много голове в ответния мач, ако иска да не отпадне рано-рано от турнира.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)