Къде ще завърши Гришо 2019 година?

07 септември 2019 22:00

Марселиньо: Националният отбор носи напрежение

LAP

Офанзивният полузащитник на българския национален отбор – Марселиньо опита да не бъде негативен в изказванията си след 0:4 от Англия в квалификациите за Евро 2020. Асът на Лудогорец подчерта, че резултатът е лош за нас, особено като се има предвид, че в немалка част от срещата „лъвовете” не стояха чак толкова лошо.

„Не мога да кажа, че сме доволни след загуба с 0:4. Да играеш срещу Англия на Уембли не е лесна работа. До първия гол стояхме добре. Нашият план се получаваше доста добре. Имахме контраатаки. След техния първи гол пак имахме ситуации, но след това не се връщахме така, както трябва и получихме още попадения”, коментира Марселиньо пред БНТ1.

„Националният отбор е напрежение. В Лудогорец играем вече доста време заедно, сега съм тренирал по-малко от 1 седмица. Има голяма разлика. И там, и тук винаги има напрежение, защото винаги играем за победа.”

„Първият гол не ни смути, продължихме добре. Не влязохме добре във второто полувреме и това предопредели лошия резултат. Наистина лош резултат за нас”, заяви Марселиньо.