Лацио сложи край на тежка серия с победа на "Олимпико" (ВИДЕО)

Имобиле и Марушич донесоха успеха на столичани срещу Парма

Лацио сложи край на серия от три мача без победа. Тимът на Симоне Индзаги спечели с 2:0 срещу Парма на "Олимпико" в мач от четвъртия кръг на Серия "А".  Преди тази среща "орлите" направиха 1:1 в дербито с Рома, а след това загубиха от СПАЛ (1:2) и от ЧФР Клуж (1:2) в Лига Европа.

С днешния успех Лацио придвижи до петото място в класирането.

Резултатът беше открит след само 8 минути игра- Разписа се Чиро Имобиле с изстрел по диагонала в долния ляв ъгъл. Секунди по-късно шут на Сергей Милинкович-Савич можеше да мина покрай десния стълб.

През втората част натискът на домакините се усили. Чиро Имобиле направи ранен пропуск в 48-ата минута, а в 60-ата Луис Алберто улучи десния стълб директно от ъглов удар.

Седем минути по-късно домакините сложиха точка на спора Адам Марушич се пребори за топката в  наказателното поле и вкара – 2:0.

До края резултатът можеше да набъбне, но Луис Алберто, Марушич и Милинкович-Савич не успяха да оползотворят открилите се пред тях шансове.
В Италия: Наполи спря победната серия на Интер (ВИДЕО)

„Нерадзурите“ изпуснаха в края победата – 1:1