НА ЖИВО В NOVSPORT: Берое – Ботев Враца 4:0, Камбуров с гол №225 в елита

Мечтан дебют на Херо, Конте вкара в началото на двете полувремена, гостите с човек по-малко, гледайте и следете тук...

Берое е домакин на Ботев (Враца) в първия мач от 14-ия кръг на футболното ни първенство.

Срещата в Стара Загора стартира в 13:30 часа и е официален дебют за новия наставник на заралии.

Димитър Димитров-Херо нареди състава без контузените Карлос Охене, Виктор Генев и Иван Бандаловски, след като пое Берое на осмо място с 18 точки.

Гостите имат с шест по-малко преди началния съдийски сигнал на арбитъра Георги Давидов. Негови помощници са Милен Арабаджиев и Илиян Капарашев, а четвърти съдия е Валентин Железов. Делегат на БФС е Николай Вълчев от Ловеч, докато Ахмед Ахмед от Бургас ще оцени работата на съдийството.

В групата на майсторите Берое е надделявал над Ботев (Враца) 24 пъти, а 21 са победите на сметката на гостите.

Осем са двубоите без победител, а 26 са тези в Стара Загора, където Берое има 20 успеха, при две ремита и 4 загуби.

Мачът Берое – Ботев Враца е пряко в ефира на Диема спорт, Novsport.com го следи на живо, а нашите посетители могат да го гледат туктук и тук.