Десподов и Щурм с тежка загуба у дома

Отборът на българина отстъпи с 0:4 на Волфсбергер

Силните изяви на Кирил Десподов от последните няколко седмици не продължиха и в днешния мач на Щурм (Грац). Тимът загуби тежко с 0:4 като домакин на Волфсбергер, а българският национал получи жълт картон и беше заменен в 63-ата минута при 0:3.

Гостите, които играят в Лига Европа, вкараха три попадения още преди почивката, а секунди преди последния сигнал за тази първа част Десподов получи жълт картон. И все пак нападателят се радва на отлични показатели за новия си тим до момента - 4 гола и 4 асистенции в 8 мача във всички турнири.

Това е пета загуба за тима на Нестор Ел Маестро от 13 кръга в австрийската Бундеслига, с което отборът е на пета позиция. Лидер с 15 точки повече от Щурм е Ред Бул (Залцбург).

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)