Бой и три червени картона на Лече - Каляри (ВИДЕО)

Домакините се върнаха от 0:2 в отложения мач от Серия "А"

Драматичен финал беляза отложения мач от 13-ия кръг на Серия "А" между Лече и Каляри. Двата тима направиха 2:2, след като като гостите водеха с 2:0 до 83-ата минута. Именно тогава беше дадено началото на екшъна.

Защитникът на Каляри Фабио Качаторе беше изгонен, след като спря с ръка влизащата във вратата топка. Джанлука Лападула реализира отсъдената дузпа, след което се спречка с вратаря Робин Олсен. Двамата си размениха удари и също получиха червени картони.

В първата минута на добавеното време Марко Калдерони вкара втори гол за Лече. До края домакините дори можеха да спечелят, но не съумяха да реализират трето попадение.

Каляри беше повел в резултата с два гола от единствените си два удара в очертанията на вратата. Жоао Педро беше точен от дузпа в 30-ата минута, а в 67-ата Раджа Наинголан удвои.

Срещата трябваше да се изиграе вчера, но беше отложена заради пороен дъжд. Условията днес също не бяха добри, но мач все пак имаше.