ОБЗОР: Бразилец закопа Сити с автогол в 90-ата минута (РЕПОРТАЖИ)

Арсенал също стъпи накриво, вижте резултатите от днешните мачове

Манчестър Сити изпусна победата срещу Кристъл Палас в голяма драма на "Етихад". Мачът от 23-ия кръг на Висшата лига завърши 2:2.

Гостите откриха чрез Тосун в 39-ата минута, а Агуеро обърнн мача в рамките на пет минути след почивката. Той бе точен в 82-ата и 87-ата минути. И точно когато всички очакваха Сити да стигне до успеха бразилецът Фернандиньо си вкара автогол в 90-ата минута.

След ремито "гражданите" са втори с актив от 48 точки и изостават на цели 13 точки от Ливърпул, който има и два мача по-малко.

Арсенал също се издъни. "Артилеристите" направиха 1:1 с Шефилд Юнайтед у дома. Така отборът от Лондон записа второ реми в последните си два мача.

Първото попадение в този мач бе дело на бразилеца Мартинели, който бе точен в самия край на полувремето. По всичко изглеждаше, че лондончани ще стигнат до успеха, но Флек в 83-ата изравни за гостите.

Арсенал е 10-и с актив от 29 точки, а новакът в елита е 7-и с 33 точки.

Младият български нападател Индиана Василев дебютира за мъжкия отбор на Астън Вила във Висшата лига. Бирмингамци завършиха наравно 1:1 с Брайтън в мач от 23-ия кръг.

18-годишният Василев се появи в игра при резултат 0:1 в 67-ата минута на мястото на Трезеге. По-малко от 10 минути след това Джак Грийлиш отбеляза изравнителното попадение за 1:1.

В последния мач за деня Нюкасъл приема Челси. Битката стартира в 19,30 ч.