Царско село разгроми един от лидерите в Югозападната Трета лига

Воденият от Никола Спасов тим се наложи със 7:0 над Септември (Симитли)

Царско село разгроми Септември (Симитли) в контролна среща. Воденият от Никола Спасов тим се наложи с повече от категоричното 7:0. Проверката се проведе на стадиона в Симитли и бе поверена на женска съдийска бригада начело с Християна Гутева.

Антон Карачанаков откри с уникален гол от фаул в 3-тата минута. Андерсон Кордейро удвои в 13-ата минута, а Мирослав Будинов направи резултата класически 10 минути преди края на първото полувреме.

През втората част гостите стигнаха до нови четири попадения. Андерсон Кордейро направи 0:4 в 50-ата минута. До края на мача Георги Минчев се разписа на два пъти (74-а и 84-а минута), а едно попадение добави и Димитър Джамов в 82-ата минута.

Срещата бе и дебютна за новия наставник на Септември Костадин Кацимерски. В мача ясно си пролича обаче,че отборът от Симитли е само на четири дни подготовка.

Марек и Септември врътнаха 1:1 (ВИДЕО)