Барселона излезе на 3-о място в Испания след 1:0 над Атлетик в Билбао

Барселона спечели шеста поредна победа в Примера след успех с 1:0 при гостуването си на Атлетик (Билбао). Двубоят не бе никак лесен за каталунците, които се добраха до успеха след гол на камерунския национал Ето’о в 63-ата минута.

Барселона спечели шеста поредна победа в Примера след успех с 1:0 при гостуването си на Атлетик (Билбао). Двубоят не бе никак лесен за каталунците, които се добраха до успеха след гол на камерунския национал Ето’о в 63-ата минута. Преди попадението и двата тима имаха по няколко добри възможности за гол, но не съумяха да ги реализират. До края на мача домакините не успяха да изравнят и допуснаха поражение. След спечелените три точки Барселона зае 3-ото място във временното класиране с 16 точки в актива, на 3 от лидера Валенсия.