Монтана изпусна младежите в зрелищен мач от "Албена Къп 2010" - 3:3

Хитът в "А" група водеше с 3:1 до 85-ата минута, но допусна изравняване

Монтана пропусна сигурна победа над младежкия национален отбор в последните минути на мача от група "В", след като водеше с 3:1. На тренировъчния терен на стадион "Калиакра" Монтана и младежите завършиха наравно 3:3.

По програма срещата трябваше да се играе в курорта "Албена", но се оказа заради снеговалежите в района тя бе преместена на, игрището с изкуствено покритие в Каварна.

Резултатът откри Луис Едуардо в 15-ата минута на мача. Две минути по-късно младежите изравниха с гол на Георги Костадинов, а в 19-ата минута Едуардо увеличи на 2:1 с глава след изпълнение на пряк свободен удар.

В 45-ата минута Атанас Чепилов преодоля защитата на младежите и вкара за 3:1. Изходът на срещата се реши през последните 5 минути, когато футболистите на Монтана вече се виждаха победители.

Монтанчани проспаха две атаки на възпитаниците на Михаил Мадански, като първо в 85-ата минута Ивелин Василев намали на 2:3, а в 87-ата Галин Богданов вкара за 3:3 с пета, след като засече центриране от корнер.

Младежки национален отбор: Пламен Илиев, Н. Янков, Галин Ангелов, Емил Грозев, Кристиан Велинов, Венцислав Бенгюзов, Валентин Марчев, Антон Хаджииванов, Георги Костадинов, Антонио Михайлов, Александър Киров (Димитър Грабчев, Тодор Богданов, Ивелин Иванов, Атанас Дреновички, Ивелин Василев, Християн Попов, Мирослав Коев)

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...