Симеоне: Показахме, че сме истински бойци на терена

"Успокоих се, когато резултатът стана 3:1", каза наставникът на Атлетико

Треньорът на Атлетико (Мадрид) Диего Симеоне не спести похвали за играчите си след класирането на тима за четвъртфиналите в турнира Шампионска лига.

На осминафиналите Атлетико отстрани Милан след две победи. В Милано Атлетико победи с 1:0, а в реванша, в Мадрид – с 4:1.
След двубоя в Мадрид пред сайта на УЕФА аржентинският специалист каза, че е горд с представянето на тима си в реванша, като отбеляза проявеният характер от играчите.

Симеоне специално отбеляза атмосферата на трибуните, която много е помогнала на играчите му. Спецалистът анализира, че Атлетико е започнал отлично мача и бързо е повел в резултата. След това тимът е контролирал нещата, но Милан е стигнал до изравняване.
Симеоне каза, че е очаквал сериозна битка и от Милан са потвърдили очакванията му с поведението си на терена. Той специално отбеляза изявите на Абате, Кака и Балотели.

Треньорът на Атлетико заяви, че през второто полувреме отборът му се е представил в най-добрата си светлина и логично е стигнал до категоричния успех. Симеоне каза, че се е успокоил едва след като резултатът е станал 3:1.

Ламин Ямал ще запише поредния си рекорд с екипа на Испания

Официално: Бешикташ привлече Габриел Паулиста от Атлетико (Мадрид)

Той пристига като свободен агент

Реал (Мадрид) се чуди как да се отърве от разочарованието Рейниер Жесус

Той бе купен за 30 милиона евро, но така и не записа нито един мач за "кралете"

Флорентино Перес: Искам 16-ата през следващия сезон!

Президентът на Реал (Мадрид) е жаден за още големи успехи

Анчелоти: Беше ни трудно, но след почивката успяхме да се вдигнем

Той бе на седмото небе след триумфа в Шампионската лига

Анчелоти записа името си със златни букви в историята на Шампионската лига (ВИДЕО)

Той се превърна в първия треньор в историята на най-престижния европейски клубен турнир, който печели трофея пет пъти.

Белингам: Дори не мога да мечтая за по-добър сезон