Жоазиньо и Краснодар лишиха Георги Миланов от трофей в Русия (ВИДЕО)

Миланов остана резерва, а ЦСКА (М) отпадна за купата след 3 греди и загуба с 0:1 от Краснодар

Георги Миланов остана резерва, а ЦСКА (Москва) изненадващо отпадна от Краснодар след загуба с 0:1 в полуфинал за Купата на Русия. Миланов получи почивка от Леонид Слуцки след последните си добри мачове за „армейците”, а бившият играч на Левски Жоазиньо започна като титуляр за Краснодар.

Още в самото начало грешка в защитата на гостите подари топката на Сейду Думбия, но премереният му удар нацели ниско дясната греда и „Арена Химки” нямаше повод за радост.

Пропуските продължиха и след хубав финт параболичен изстрел на Ахмед Муса кацна върху напречната греда и излезе в аут.

Вратарят на Краснодар Синицин спаси силен изстрел от дистанция, а само минута по-късно гостите нанесоха своя удар. Бразилецът Вандерсон направи красиво двойно с петичка със свой съотборник и фронтално разстреля Акинфеев в долния десен ъгъл за 1:0 в 28-ата минута.

ЦСКА се скъса да изпуска до края, но Синицин изби удари на Елм, Вернблом, а Дзагоев нацели още една греда, но това не бе денят на „армейците” и те отпаднаха.
Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)