Норвегия ни надви, но шансовете остават! (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Лъвовете" се бориха мъжки на "Улевал" в Осло, но отстъпиха с 0:1

България загуби гостуването си на Норвегия и сдаде първото място в групата си в Лига на нациите. "Лъвовете" отстъпиха на стадион "Улевал" с 0:1. По този начин скандинавците се израниха по точки с родните трикольори, равенство има и в директните сблъсъци (разменени победи с по 1:0), но са с по-добра голова разлика.

Първото полувреме премина изцяло под диктовката на Норвегия. Първа чудесна възможност бе именно в тяхна полза, в 10-ата минута. Алеесами пусна успоредно на голлинията, Кинг засече малко пред вратарското поле, но високо над напречната греда.

България отговори в 19-ата минута с далечен удар на Неделев, който обаче беше слаб и неточен.

Секунди по-късно се създаде сриозно напрежение в наказателното поле на гостите. Елабделауи избяга от засадата и пусна остро в наказателното поле, където обаче нямаше кой да засече на 2-3 метра пред голлинията.

Бабич: Разочаровани сме, заслужавахме равен