Шампионът се завърна! Лудогорец отново поведе в Първа лига (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Орлите" биха Берое с 2:0, задминаха ЦСКА

Лудогорец победи с 2:0 Берое в мач от 11-ия кръг на Първа лига и по този начин стъпи на върха във временното класиране. Първото попадение отбеляза Марселиньо в 23-ата минута, а в 86-ата Лукоки удвои.

В 23-ата минута Марселиньо се възползва от фрапантна грешка на Павел Виданов, който му подари топката в наказателното поле на Берое. Марселиньо я отне и отблизо реализира в мрежата на Душан Перниш.

В 76-ата минута Клаудио Кешеру остреля опасно с глава, но Перниш със сетни усилия успя да избие в корнер. Последва центриране, при което Анисе опита късмета си, който не го покри.

До края на мача Лудогорец малко подобри играта си и създаде няколко опасности.

В 86-ата минута Натанаел изведе на добра позиция Лукоки, който сложи точка на спора - 2:0.

Така Лудогорец вече е лидер, "армейците" са втори с 26 точки, а на третата позиция е Левски с 21. Берое е пети със 17 точки.

ЛУДОГОРЕЦ - БЕРОЕ 2:0

1:0 Марселиньо 23
2:0 Лукоки 86

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Броун, 5. Терзиев, 32. Пластун, 6. Натанаел, 4. Сисиньо, 44. Горалски, 12. Анисе, 84. Марселиньо, 28. Кешеру, 88. Вандерсон, 92. Лукоки

БЕРОЕ: 12. Перниш, 3. Желев, 4. Като, 5. Виданов, 6. Иванов, 7. Райнов, 8. Охене, 9. Камбуров, 26. Хаджиев, 71. Карачанаков, 77. Еуженио

Бабич: Разочаровани сме, заслужавахме равен