Рапид обърна Спартак в Москва, Попето влезе в края (ВИДЕО)

Българският национал в редиците на домакините се появи като резерва веднага след изравнителното попадение за 1:1

Отборът на Спартак (Москва) пропусна изгодна възможност да се доближи до излизане от групата си в Лига Европа, след като записа домакинско поражение с 1:2 срещу Рапид (Виена).

Десет минути преди края отборът на Ивелин Попов имаше аванс от 1:0, но в крайна сметка допусна пълен обрат и остана с 5 точки в актива си.

Толкова има и шотландският гранд Глазгоу Рейнджърс, който в 22:00 часа излиза срещу досегашния лидер Виляреал, притежаващ с пункт повече.

С успеха си Рапид временно превзе върха със 7 точки.

Българският национал в редиците на домакините се появи като резерва в 81-вата минута, точно след изравнителното попадение на Мерт Мюлдюр.

Зе Луиш бе извел Спартак напред в 20-ата минута, ала в добавеното време Филип Шьобесбергер се измъкна от изкуствената засада и реализира за 2:1, въпреки съмненията за засада.

Нойер: Готови сме и за дузпи

Стражът на Байерн Мюнхен говори за очакванията си преди реванша с Реал Мадрид

Тухел потвърди: Де Лихт и Дайер ще играят

Старши-треньорът на Байерн Мюнхен ще разчита на двамата защитници на "Бернабеу"

Манчестър Юнайтед "счупи" 50-годишен антирекорд

"Червените дяволи" са допуснали 81 гола за 49 мача

Предупредиха английските фенове да бъдат разумни на Евро 2024

Като един от най-критичните мачове се очаква да бъде този между Германия и Шотландия