Фурор за Невяна Владинова в Дубай

Българката най-красива на шампионата

Националката Невяна Владинова стана шампионка в многобоя и спечели всичките четири златни медала на финалите на отделните уреди на престижния турнир по художествена гимнастика "DuGYM CUP" в Дубай.

Българката получи за своите изпълнения оценки от 20.200 точки на обръч, 18.850 на топка, 18.650 на бухалки и 16.200 на лента.

Владинова стана и носител на приза "Кралица на красотата" на турнира.

Събитието включва и Мастер клас, който ще се проведе на 9 декември. В него ще участват световните шампионки Симона Пейчева (България), Наталия Годунко (Украйна), Мелитина Станюта (Беларус), Каролина Родригес (Испания) и Марина Дурунда (Азербайджан).

Това е едно от най-големите гимнастически събития в Близкия изток, на което участват повече от 450 гимнастички от над 60 отбора и 18 държави.

Победа, две ремита и три загуби за нашите на Европейското индивидуално първенство по шахмат