СНИМКИ: Хасково с класика над Спартак (Варна)

Домакините, които имат финансови затруднения, излязоха в мача с много от юношите си

Футболистите на Хасково записаха класически успех с 3:0 в първия мач от 10-ия кръг на "Б" група като гости на Спартак (Варна), съобщиха от пресслужбата на победителите.

Резултатът бе оформен още през първото полувреме след попаденията на Диян Лозев в 13 минута, Костадин Ничев покачи в средата на първото полувреме и Димитър Алексиев в 41 минута оформи класическото 3:0.

Домакините, които имат финансови затруднения, излязоха в мача с много от юношите си. Отбора на Хасково до игра втората част и не направиха резултата разгромен.

„Червено-белите” разполагат вече с 22 точки, а лидерът Марек има с една повече – 23. Дупничани обаче са с мач по-малко, като утре играят дербито на кръга с отбора на Добруджа.

Старши треньорът Димчо Ненов заяви след срещата, че е доволен от резултата и призова публиката да напълни стадиона в следващия кръг за тежкото домакинство с Монтана идната събота.

Митов: Характерът ни победи

Треньорът доволен след 1:1 в Дупница

Марек и Септември врътнаха 1:1 (ВИДЕО)