Бесният Веласкес: Трябваше да им вкараме поне 5-6 гола

Бесният Веласкес: Трябваше да им вкараме поне 5-6 гола
Източник: БГНЕС

Хулио Веласкес заяви, че Левски е можел да вкара 5-6 гола на Берое в последната си лятна проверка

„Сините“ победиха с 3:2, след като изоставаха с 0:2 до почивката. Испанският специалист обясни и нервите си през първото полувреме от мача на "Герена", когато хвърли няколко бутилки около скамейката.

„Не съм съгласен с вашето мнение, защото най-нормалното беше резултатът да е 5-6:0 за нас в първите 50-60 минути. Започнахме много добре, абсолютно доминиращ отбор бяхме. Имахме възможност да поведем 5-6 гола предвид възможностите, които се отвориха, имайки предвид и изгонването на Кристиан Димитров. Именно този период ме ядоса, защото тези контролни срещи са за трупане на игрови минути. Това ни наруши ритъма. Въпреки това отборът продължи да води мача. Имаше положения, които ни костваха доста усилия, но продължихме да имаме положения за гол. Продължихме в това темпо второто полувреме. Бяхме доминиращия отбор, трябваше да вкараме много повече, 5-6 гола, сега вкарахме три. Още една тренировка, на която играчите добавиха голове. Сега трябва да починем добре и да се готвим за следавщия домакински мач с Апоел Беер Шева“, започна анализа си испанецът.

„Подготвени сме, както и противникът е подготвен. Познавайки отбора им от предишния сезон, наблюдавайки ги в периода, в който се подготвяхме – доста подобен състав имат. Можем да се надиграваме, изправяме се срещу тях с изключително желание, страст, заредени с енергия и сме готови да зарадваме нашите привърженици. Разбира се, ползвам възможността да благодаря на привържениците – въпреки горещите температурите те дойдоха да ни наблюдават и подкрепят“.

„Очевидно имаме нужда да се подсилим и да засилим конкуренцията на някои позиции“, подчерта Веласкес.

Трагедия! Почина 24-годишен български футболист

Третодивизионният Бдин Видин обяви с огромна тъга, че 24-годишният футболист на клуба Ангел Петров е починал. От клуба изказаха съболезнования на семейството и близките на младия Ачо.

Спартак Варна започва подготовка на 5 януари

Спартак Варна ще започне подготовка на 5 януари с първа тренировка, а ден по-рано към отбора ще се присъедини и треньорът Гьоко Хаджиевски, който пристига от Северна Македония.

ШОК В ПЛОВДИВ! Ботев взима звезда на Локо

Вижте подробности

Арсенал си върна първото място след успех над Брайтън (ВИДЕО)

"Артилеристите" можеше и да изтърват трите точки

Шеф на ЦСКА с новогодишно обещание

Новата година идва с нови предизвикателства, обяви Бойко Величков

Бенин с историческа победа за Купата на африканските нации

Йоан Роше се разписа след рикошет и Бенин записа първата си победа в Купата на африканските нации след 1:0 срещу Ботсвана в мач от Група D.