Официално: Локомотив (Пловдив) подписа с бивш играч на Ботев (Пловдив)

Официално: Локомотив (Пловдив) подписа с бивш играч на Ботев (Пловдив)

Запро Динев с първи думи, след като парафира за 2,5 години

Локомотив (Пловдив) подписа договор със Запро Динев, съобщиха от клуба.

Крилото официално стана днес част от клуба с контракт за две години и половина.

Запро Динев e роден на 25.09.1999 година в Петрич. Юноша е на Беласица. В своята кариера се е състезавал за тимовете на Септември (София), Септември (Симитли), Беласица, Ботев (Пловдив), Витоша, Миньор. За последно е бил част от състава на Пирин (Благоевград).

Ето какво заяви Динев пред lokomotivpd.com: 

“Изключително много съм щастлив от факта, че вече съм част от Локомотив! Идвам в един от най-големите клубове в България, който разполага с едни от най-верните привърженици! Ще дам най-доброто от себе си, за да може да постигаме успехи и да вървим напред!"

ПФК Локомотив Пловдив желае успех на Запро Динев с екипа на „черно-белите“!

Венци Стефанов: Феновете не са тези, които ще кажат кой да управлява

Венци Стефанов заяви след 0:0 на Славия с ЦСКА, че ръководството на „белите“ е решило, че ако има хора, които могат да направят нещо за клуба, сегашните шефове ще отстъпят

Бойко Величков: Питахте ли Христо Янев какво иска да каже?

Спортният директор на ЦСКА - Бойко Величков, сподели мнението си след равенството 0:0 със Славия от първия кръг

Буря отмени Ботев Пд - Локо (Сф), мачът ще се играе утре

Силен дъжд и градушка прекъсна мача още в 5-та минута

Христо Янев: За мен не е проблем, ако бъда сменен (ВИДЕО)

Наставникът на ЦСКА Христо Янев коментира нулевото равенство със Славия и намекна, че може скоро да напусне клуба

Юлиян Петков: Бяхме се подготвили добре

Помощникът на Ратко Достанич в Славия Юлиян Петков говори след равенството 0:0 с ЦСКА в мач от първия кръг на efbet Лига

ЦСКА не успя да пречупи Славия - 0:0 (ВИДЕО)

Феновете недоволстват от Христо Янев, искат оставка