В Берое остават без заплати

В Берое остават без заплати
Източник: БГНЕС

Собственикът на Берое Ернан Бенато се появи в Стара Загора, но отново пропусна да се разплати с играчите.

Това трябваше да стане по неговите думи в понеделник.

Някои от футболистите не са взимали пари от началото на годината, или от 6 месеца насам. Заради това 9 от тях вече напуснаха клуба без всякаква компенсация, припомня 24 часа.

Хуанка Пинеда обаче се е върнал от турнира за златната купа на КОНКАКАФ, където игра за Доминиканската република, и в момента черпи колегите си в Стара Загора до решаване на ситуацията.

Единственият шанс да се спасят играчите е да се продаде голмайсторът Годой, но до момента офертите за него били прекалено ниски, за да се покрият всички заплати, които се дължат.

Така старозагорци остават най-застрашеният клуб преди началото на първенството, след като се реши кризата със собствеността на пловдивския Ботев.

Третият клуб, който бе в криза Спартак Варна, намери кой да води отбора през новия сезон и това е бразилецът с български паспорт Дани Мораес. За последно той води втородивизионния Беласица през приключилото преди месец и нещо първенство.

Илиян Филипов: Лъчезар Балтанов ще води Ботев Пловдив

Финансовият благодетел на Ботев Пловдив Илиян Филипов говори в предаването "Домът на футбола" по актуални теми, свързани с клуба и обяви кой води временно "канарчетата"

Бившият футболист на ЦСКА Мика Пинто си намери отбор

Той подписа с нидерландския Дордрехт

Официално: Локо (София) преподписа с вратаря Мартин Величков

Новият договор на стража е до лятото на 2027 година

Капитанът на Спартак (Варна) защити клуба

Капитанът на Спартак Варна - Деян Лозев, излезе с обръщение в социалните мрежи към феновете на "соколите", след като стана ясно, че в офисите на клуба е имало посещение от Икономическа полиция

Станислав Генчев: Скоро ще видим Ибе в игра

Наставникът на Локомотив София Станислав Генчев призна, че съвсем скоро ще видим в игра звездното попълнение на "железничарите" - Джордан Ибе

Левски с най-голяма глоба от БФС след последния кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите и наказанията след 21-вия кръг на efbet Лига