Артета си представял как вдига титлата в последния мач от сезона

Артета си представял как вдига титлата в последния мач от сезона
Източник: БГНЕС

Микел Артета разкри, че си е представял как Арсенал вдига титлата от Висшата лига в последния си домакински мач този сезон

"Артилеристите" посрещат Нюкасъл малко по-късно днес в последното си домакинство през кампанията. "Топчиите" обаче са на 15 точки от лидера и вече коронясан шампион Ливърпул, като могат да загубят и второто място, ако отстъпят на "джордитата" на "Емиратс". Ако това не се случи, тимът ще завърши втори за трета поредна година.

"В началото на сезона, ако трябваше да визуализирам този момент, това щеше да бъде да играем у дома в последния ден от сезона и да вдигнем Висшата лига. Това си представях. Сега, предвид всичко, през което преминахме в последните 11 месеца, мисля, че всички може да държим главите си високо, но все още усещаме тази болка, защото точно към това се целим", каза испанският мениджър на лондончани в ексклузивно интервю за Sky Sports.

Екитике е доволен в Ливърпул, но иска още

Нападателят на Ливърпул Юго Екитике е доволен от прехода си в английския футбол, но приема, че все още трябва да допринесе повече.

Милан пак се сети за таран от Висшата лига

Матета е желан още от Ювентус и Нотингам

ПСЖ без Кварацхелия за 2 седмици

Нападателят с травма след Шампионска лига

Нови шокиращи разкрития за катастрофата, при която загинаха 7 фенове на ПАОК

Ден след трагичния инцидент край Тимишоара, при който живота си загубиха седем фенове на ПАОК, се появиха нови данни, които правят случилото се още по-потресаващо.

Олимпик Марсилия гони треньора си?

Де Дзерби може да бъде уволнен от Олимпик Марсилия, след като не успя да достигне до елиминационната фаза на Шампионската лига, съобщава RMC Sport.

Атлетико изпрати оферта за Горецка

Очаква се решението на Байерн (Мюнхен)