Бешикташ хареса голмайстора на Берое

Бешикташ хареса голмайстора на Берое

Съгледвачи на турския гранд са го гледали в мача с Ботев (Вр)

Голмайсторът на Берое Леандро Годой е впечатлил скаутите на турския гранд Бешикташ, който в момента изпитва труден период и се раздели със своя старши треньор Джовани ван Бронкхорст.

Според информацията на "Хаберлъ", от Бешикташ са имали представители на мачовете на Берое в гостуванията срещу Левски и срещу Арда, а освен това са направили много подобрен анализ на аржентинския нападател.

Бешикташ има остра нужда от нов нападател, който да партнира на Чиро Имобиле.

Берое ще иска поне 1 милион евро за Годой, а Бешикташ е в състояние да извади подобна сума. Освен това старозагорци ще могат и да получат и процент от евентуален следващ трансфер на Годой.

Красимир Балъков на 60: Вярата и дисциплината водят към успеха (ВИДЕО)

Легендата на българския футбол Красимир Балъков отбеляза своя 60-годишен юбилей с участие в подкаста на Български футболен съюз.

Георги Иванов защити националите

В тима са млади момчета, които заслужават подкрепа, а вместо това биват нападани дори в моменти, когато печелят

Владимир Николов: Сбъднах мечта да вкарам за националния отбор

Владимир Николов заяви, че е осъществил една от най-големите си детски мечти – да отбележи гол с екипа на националния отбор на България.

Националите с официална тренировка 24 часа преди финала

Българският национален отбор по футбол ще проведе официална тренировка на терен "А" на стадион "Gelora Bung Karno Madya (GBK)" в Джакарта от 16 часа днес.

Александър Димитров: Готвим се и за дузпи

Няма изявен фаворит между нас и Индонезия, казва националният селекционер

Веласкес: За момента всичко е добре, но има още 9 мача

Старши треньорът на Левски София Хулио Веласкес даде интервю за предаването Marcador Internacional по Radio Marca, в което коментира битката за титлата и представянето на отбора.