Бруно Акрапович: Направихме достатъчно грешки, за да си заслужим загубата

Бруно Акрапович: Направихме достатъчно грешки, за да си заслужим загубата

Наставникът на Хебър коментира загубата с 0:4 от Спартак във Варна

Треньорът Бруно Акрапович отдаде на индивидуални грешки загубата на Хебър (Пазарджик) с 0:4 от новака Спартак във Варна.

Босненецът се надява предстоящото завръщане на отбора на стадион „Георги Бенковски“ да промени ситуацията в Пазарджик, където първи гост след смяната на тревното покритие ще е бившият тим на Акрапович – ЦСКА.

„Индивидуални грешки направихме и дойде тази загуба. В началото на мача изглеждахме добре - подавания, но при първата грешка - малкият Николаев сгреши, а те се възползваха и вкараха“, посочи Акрапович.

„След това имахме ситуации за гол. Тази сигурност, когато трябва да завършим атаките, я няма. Подкрепям момчетата, но и с Лудогорец допуснахме сами головете. Не съм гледал статистиката, но сигурно имаме повече притежание. Това не е интересно. Там, където трябва да сме опасни, не рискуваме достатъчно. Назад правим грешки, които такива отбори с качествени играчи се възползват от тях. Щеше да е добре да можем да реагираме така при позитивен резултат за нас. Противникът да рискува, а ние да имаме пространства. Липсата на някои играчи ни накара да променим нещата. Направихме достатъчно грешки, за да си заслужим загубата в този двубой“, продължи босненецът.

„Диаманка имаше температура цяла седмица. Макни се върна с контузия. Фонкю е с проблеми в коляното. Исках при смените да направим повече футбол през втората част. Когато ние имахме шанс да направим нещо, допускахме гол от собствена грешка.“

„Аз имам увереност, искам да я давам на играчите и всеки ден им казвам колко вярвам в тях. Те самите обаче трябва да си повярват и да извличат максимума. Имаме три мача на нашия терен най-накрая. Казах им да имаме цел, за която да се хване. Ако днес е владението, добре. Няма да се отказваме и ще работим усилено, за да изглеждаме по-добре. Винаги гледам да извличам позитивното. Позитивно е да се върнем на нашия стадион. Той ще надъха играчите и се надяваме да обърнем развоя на ситуацията“, допълни Бруно Акрапович.

Генчев е доволен от подготовката на Ботев Пд

Наставникът на Ботев Пловдив Станислав Генчев изрази задоволство след контролната победа с 2:0 над Балкани на "Колежа"

Ботев (Пд) с победа в дебюта на Георги Миланов

“Канарчетата” надвиха косовари с 2:0

Спартак Варна и Дунав Русе не си вкараха голове в контрола

Спартак Варна и новакът в елита Дунав Русе завършиха наравно 0:0 в контрола от лятната подготовка, играна на стадиона на „соколите“

Вили Вуцов разкри за предстояща продажба на нападател в ЦСКА

“Армейците” са получили оферта от 4 милиона евро

Веласкес: Клубът работи по попълването на състава

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес говори след равенството 1:1 срещу Ботев (Враца) в последната проверка за тима от лагера в Правец

Левски се спаси от загуба срещу Ботев (Вр) в 93-та минута (ВИДЕО)

Евертон Бала вкара за 1:1