Венци Стефанов след успеха на Славия: Не съм доволен!

Венци Стефанов след успеха на Славия: Не съм доволен!

"На вас нещо хареса ли ви?"

Президентът на Славия Венци Стефанов говори след победата с 3:2 срещу Локомотив София, но добави, че не е доволен от играта.

“Не. Как ще съм доволен. На вас нещо хареса ли ви?”, започна Стефанов.

“Мен не ме питайте за тези работи, аз съм щастлив, че победихме. Щастлив съм, че имаме нови три точки. Оттам други хора отговарят за спортно-техническия процес. Аз съм между другото”, добави той.

Той коментира и темата с националите, част от които се забъркаха в покер скандал преди мача срещу Северна Ираландия (0:5) и за който „Тема Спорт“ първи писа.

“Ами вие нали ги знаете кои са национали, видяхте ли колко добре играят?”, бе отговорът на Венци Стефанов.

Генчев е доволен от подготовката на Ботев Пд

Наставникът на Ботев Пловдив Станислав Генчев изрази задоволство след контролната победа с 2:0 над Балкани на "Колежа"

Ботев (Пд) с победа в дебюта на Георги Миланов

“Канарчетата” надвиха косовари с 2:0

Спартак Варна и Дунав Русе не си вкараха голове в контрола

Спартак Варна и новакът в елита Дунав Русе завършиха наравно 0:0 в контрола от лятната подготовка, играна на стадиона на „соколите“

Вили Вуцов разкри за предстояща продажба на нападател в ЦСКА

“Армейците” са получили оферта от 4 милиона евро

Веласкес: Клубът работи по попълването на състава

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес говори след равенството 1:1 срещу Ботев (Враца) в последната проверка за тима от лагера в Правец

Левски се спаси от загуба срещу Ботев (Вр) в 93-та минута (ВИДЕО)

Евертон Бала вкара за 1:1