Аморим е доволен, че Юнайтед се завръща на "Олд Трафорд"

Аморим е доволен, че Юнайтед се завръща на "Олд Трафорд"

Португалецът се надява на победа срещу Борнемут

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим е доволен, че отборът му се завръща на стадион "Олд Трафорд" за мача с Борнемут в неделя, като се надява да зарадва феновете преди Коледа, предаде ДПА.

Беше труден период за Юнайтед, който имаше три поредни гостувания след изненадващата домакинска загуба от Нотингам Форест на 7 декември. "Червените дяволи" се наложиха над Виктория Пилзен и Манчестър Сити, но бяха свалени на земята от Тотнъм за Купата на лигата с поражение 3:4.

"Да, наистина бе трудно да приемем начина, по който загубихме от Нотингам. аз обаче нямам търпение да чуя песните на феновете и да се опитаме да им донесем щастие в живота, тъй като е било трудно и за тях", смята португалецът.

Бившият треньор на Спортинг Лисабон заяви, че е доволен от представянето на тима си срещу Тотнъм. При новия треньор отборът има три победи, едно равенство и три загуби от 7 мача.  

"Мисля, че се подобрихме в представянето в половината на съперника", сигурен е той. "Вижда се, че можем да стреляме и сме близо до гола. Това е добре за отбора", добави той. "Чувствам, че тимът е по-бърз при пресата, физически се подобрихме, както и при разбирането на мачовете. Това може да се види при контрола на мачовете, като разбираме по-добре позицията и движенията, които трябва да правим. Нека се фокусираме върху следващия мач", каза още той.

Бившият нападател на Аякс Антони започна една за втори път като титуляр при Аморим срещу Тотнъм, но вероятно ще му бъде даден шанс и в домакинската среща. "Трябва ни повече увереност. Ако си спомняте Антони от Аякс сега той е загубил малко увереност в дуелите един на един, но ще се подобри", обеща треньорът.

В Испания: Родриго напуска Реал при треньорска рокада

Винисиус и Килиан Мбапе са водещите нападатели на "белите" в момента

Кирил Десподов поднови тренировки

Българският национал направи днес първа тренировка на терен след почти месец

Четирима напускат Волфсбург в края на сезона

Бившият германски национал Кевин Беренс ще напусне тима на Волфсбург в края на сезона, съобщиха от клуба от Бундеслигата.

Ние сме просто група приятели, но можем да отстраним Тотнъм, смятат от Бодьо/Глимт

Вижте какво още заяви спортният директор Хавард Сакариасен

Халф на Арсенал се закани на ПСЖ

Микел Мерино е убеден, че отборът му ще спечели реванша

Гръцкият собственик на Нотингам Форест се оттегли

Заради конфликт на интереси с Олимпиакос и Шампионската лига

Капитанът на Тотнъм не тренира преди полуфинала в Лига Европа

Хюн-мин Сон пропусна заниманието преди мача с Будьо/Глимт

Ман Юнайтед вдига Диало и Де Лихт за Атлетик Билбао

Полузащитникът Амад Диало и централният бранител Матайс де Лихт тренираха пълноценно ден преди първия полуфинален мач с Атлетик Билбао от Лига Европа, обявиха от Манчестър Юнайтед.

Шаби Алонсо  води двама от Байер в Реал М

Шаби Алонсо желае да привлече двама футболисти на Байер Леверкузен и един от Реал Сосиедад в Реал Мадрид, ако поеме 15-кратния европейски клубен шампион през лятото.