Гарет Бари: Англия няма да подцени Украйна

Гарет Бари: Англия няма да подцени Украйна

Полузащитникът на Астън Вила и английския национален отбор сподели, че той и неговите съотборници няма да подценят тима на Украйна. Срещата между двата отбора се срещат в сряда на стадион „Уембли”. На специална пресконференция той заяви, че всички в лагера на „трите лъва” са пределно мобилизирани, за да спечелят трите точки.

Полузащитникът на Астън Вила и английския национален отбор сподели, че той и неговите съотборници няма да подценят тима на Украйна. Срещата между двата отбора се срещат в сряда на стадион „Уембли”.

На специална пресконференция той заяви, че всички в лагера на „трите лъва” са пределно мобилизирани, за да спечелят трите точки.

„Със сигурност ни предстои много тежка среща. Не може да си позволим да подценяваме срещата. Много е важно да постигаме домакински победи, за да не повтаряме грешката си от европейските квалификации”, каза Бари.

Треньорът на Северна Ирландия се закани на Италия

Селекционерът на Северна Ирландия - Майкъл О'Нийл, призна, че отборът му е искал да избегне Италия в плейофите за класиране на Световното първенство, но въпреки това изрази увереност, че неговите играчи могат да поднесат голяма изненада

Младата надежда на Айнтрахт Джан Узун привлече погледите на редица клубове от Висшата лига

Няколко от топ отборите от елита на Англия искат 20-годишния футболист

Обявиха Росарио Сентрал за шампион на Аржентина за 2025 година

Вижте подробности

Коби Мейно е готов да смени Манчестър Юнайтед с Наполи през зимата

Халфът е съгласен да премине в тима от Неапол

Инфантино: Това Световно първенство ще бъде най-великото в историята

Президентът на ФИФА с интересно изказване

Манчестър Юнайтед насочва усилията си към Адейеми от Борусия (Дортмунд)

Самият той обаче би искал да се присъедини към Арсенал

В Байерн са спокойни за бъдещето на Упамекано

Интересът към бранителя е голям, но той може да остане в клуба

Байерн се готви без капитана си, Кимих и Гнабри тренират индивидуално

"Баварците" са в трескава подготовка за двубоя с Фрайбург

Бирмингам ще вдига стадион-красавец

Ръководството на английския Бирмингам Сити представи проект за нов стадион, който трябва да бъде готов за началото на сезон 2030/2031