Манчестър Сити готви сензационен ход с Погба

Манчестър Сити готви сензационен ход с Погба

Той може да подсили клуба

Манчестър Сити е набелязал Пол Погба като потенциално ново попълнение в средата на терена на фона на слабата форма на клуба, твърди английското издание The Independent.

Отборът на Пеп Гуардиола трябва да се справя с много контузии през този сезон, като Родри е аут за цялата кампания, а Матео Ковачич също лекува травма. Илкай Гюндоган пък не се представя на познатото си ниво.

 
31-годишният французин ще може да се завърне в игра през март, след като първоначалното му четиригодишно наказание за употреба на допинг беше намалено на само осем месеца.

Самият Погба обаче не е сигурен, че иска да премине в Манчестър Сити поради миналото си в Манчестър Юнайтед. 

Халфът прекара два отделни периода на "Олд Трафорд", като вторият от тях завърши при неприятни обстоятелства преди напускането му в края на сезон 2021/22. 

Гуардиола търси играчи, за които вярва, че могат да окажат незабавно влияние, тъй като амбициите на неговия отбор за трофеи през този сезон изглеждат сериозно намалени

Алкарас: Трент ще е най-добрият в света

Испанската тенис звезда Карлос Алкарас се изказа ласкаво за последното ново попълнение на любимия си Реал Мадрид - Трент Александър-Арнолд

Гарначо напуска Манчестър Юнайтед, но иска да остане в Англия

От Леверкузен проявяват много сериозен интерес към аржентинеца

ПСЖ започна Световното клубно с 4:0 над Атлетико (Мадрид) (ВИДЕО)

Европейските шампиони не дадоха шанс на мадридчани в САЩ

В Испания: Барселона с нечуван апел към Ла Лига

Каталунците с историческа молба за финансовия феърплей

Ювентус дава нов договор на младата си звезда

Ювентус предприема стъпки за удължаване на договора на Кенан Йълдъз

Наполи връща Джон Дюран в Европа?

Нападателят може бързо да приключи с авантюрата си при Ал Насър

Милан се прицели в Гранит Джака

Многобройни източници потвърждават за нови разговори между Милан и Байер Леверкузен за Гранит Джака, който е отворен за трансфер на "Сан Сиро"

Монтоливо: Не уважавам Гатузо

Новият селекционер на Италия много бързо получи първата си открита атака

Монако и Барселона отново преговарят за Ансу Фати

Ръководствата на Монако и Барселона подновиха преговорите за Ансу Фати