Миланов се завърна в игра за ЦСКА (Москва) при победа над "БГ-Амкар"

Занев с 90 минути и малшанс

ЦСКА (Москва) победи Амкар (Перм) с 2:0 като гост в „българското” дерби от 27-ия кръг на руското първенство. Халфът Георги Миланов, който до скоро беше контузен, записа първи минути от 11 март насам, появявайки се като резерва в 87-ата минута. Защитникът Петър Занев пък записа 90 минути за домакините, като при второто попадение, дело на Натхо, топката рикошира в неговия крак и влетя в мрежата. Пет минути по-рано, в 60-ата минута, Фьдор Чалов откри за гостите след взаимодействие с Витиньо.

По този начин ЦСКА (53 точки) запази разликата с лидера Спартак Москва (60 точки). Тимът на Ивелин Попов може да стане шампион три кръга преди края, ако от 19 ч победи опашкаря Том Томск у дома.