Българският съдия с наряд за финалите на Еврокъп

Българският съдия с наряд за финалите на Еврокъп

Мартин Хорозов ще ръководи първия мач от финалите

ФИБА отново се доверява на един от най-добрите български съдии за решителния етап в евротурнирите.

Мартин Хорозов е получил наряд за първия мач от финалите в Еврокъп за мъже, съобщават от БФ Баскетбол.

Българският съдия ще бъде сред реферите за срещата между гръцкия ПАОК и испанския Билбао, която ще се проведе на 22 април (сряда). Двубоят ще бъде от 19.15 часа в Солун.

Вторият мач между двата тима е насрочен за 29 април на испанска земя.

Баскетболните национали ще проведат открита тренировка в Самоков

Мъжкият национален отбор по баскетбол на България ще проведе открита тренировка на 15 юни (понеделник) от 18:30 часа в „Арена СамЕлион“ в Самоков.

Ню Йорк на победа от първата си титла от 53 г. в НБА

След най-големия обрат в историята на финалите на НБА

Драматична загуба за Везенков и Олимпиакос в четвъртия мач от финала (ВИДЕО)

Панатинайкос оцеля и ще има решаваш пети двубой за определяне на шампиона в Гърция

Везенков в националния тим срещу Норвегия

Националният селекционер Любомир Минчев определи състав от 16 баскетболисти за европейската квалификация срещу Норвегия

Везенков на мач от титлата в Гърция

Александър Везенков завърши с 24 точки, 3 борби и 2 асистенции, а Олимпиакос спечели срещу гостуващия Панатинайкос със 102:92 (47:45) в третия финал в гръцкото баскетболно първенство, с което "червено-белите" поведоха с 2:1 победи в серията за титлата и са само на още един успех от златните отличия.

Сан Антонио смълча "Медисън Скуеър Гардън"

Тексасци намалиха изоставането си във финала на НБА