Баскетболният Левски с екскурзия за феновете за мача с Академик

Баскетболният Левски с екскурзия за феновете за мача с Академик

Баскетболен клуб Левски организира пътуване за своите фенове за утрешния мач срещу ЛУКойл Академик, с който стартира финалната серия в шампионата

Баскетболен клуб Левски организира пътуване за своите фенове за утрешния мач срещу ЛУКойл Академик, с който стартира финалната серия в шампионата. Автобусът потегля от офиса на Националния клуб на привържениците на Левски на бул. "Тодор Александров" утре в 16 часа. Предварителни записвания могат да бъдат правени на тел. на Владимир Владимиров - Гугутката 0888 915 001. 
 

"Призовавам феновете да ни подкрепят във финала с ЛУКОйл. Тяхната подкрепа е много важна за нас", коментира треньорът Константин Папазов. Левски ще направи последната си тренировка преди първия мач днес от 17,30 в зала Универсиада. Първите 15 минути са открити за медиите. В тима няма кадрови проблеми и всички са на линия за двубоя. 

Деветото издание на баскетболния турнир "Ваня Войнова" ще се проведе този уикенд

Деветото издание на баскетболния турнир за момичета до 14-годишна възраст "Ваня Войнова" ще се проведе този уикенд в столичната зала "Триадица", съобщиха организаторите на пресконференция.

Оклахома Сити се класира за втория кръг от плейофите в НБА

Миналогодишният шампион Оклахома Сити Тъндър е първият отбор, който осигурява участието си във втория кръг от плейофите в Националната баскетболна асоциация (НБА), след като надигра Финикс Сънс със 131:122.

ЛеБрон Джеймс пое вината за загубата от Хюстън Рокетс

“Грешките ми бяха недопустими”

ОБЗОР: Сан Антонио взе аванс срещу Портланд в плейофите на НБА

При завръщането на Виктор Уембаняма, който наниза 27 точки

НЕВЕРОЯТЕН: Александър Везенков е MVP на Евролигата! (ВИДЕО)

Българинът за втори път в кариерата си печели наградата

Резултати от плейофите в НБА

Тази нощ се изиграха три мача